• Інвентар для футбольних тренувань

Інвентар для футбольних тренувань

У будь-якій справі є свої труднощі, які заважають вам добитися ваших цілей. Для цього існують допоміжні ресурси різного плану. Ці ресурси, можуть заощадити час і сили, полегшити досягнення вами поставленого завдання і домогтися потрібного результату. Зараз піде мова про ресурси, які допомагають футболістам стати кращими. До елементів футбольного інвентарю відносяться: манішки, фішки, бар'єри, конуси, прапорці, стійки, дуги, драбинки, схема футбольного поля і безліч інших корисних речей. Давайте роз'яснимо, для чого потрібні всі ці елементи футбольного інвентарю.

Манішки - різнокольорові футбольні майки, які служать для розрізнення гравців на полі. Використовують при грі в футбол, квадрат, утримання. Манішки допоможуть вам візуально визначити, де знаходиться ваш напарник або суперник.

Фішки - засіб позначення контуру для поділу будь-якої ділянки поверхні, а також позначення на землі потрібних для вас пунктів. Фішки можуть застосовуватися, як в фізичних так і в ігрових вправах.

Бар'єр - перешкода, що служить для розвитку фізичних даних футболіста. Вправи з бар'єром: стрибки, приставний крок і інші. Бар'єр являє собою перешкоду певної висоти.

Конус, засіб схожий з фішками за принципом. Але конуси на відміну від фішок помітніші. Розмір конусів може змінюватися в залежності від вправи.

Футбольна стінка, засіб для поліпшення удару по м'ячу. Стінка представляє собою високі манекени, які служать перешкодою для м'яча. Суть вправ на футбольній стінці простий, вам потрібно перебити зверху або з боку встановлену перешкоду. Вправи на футбольній стінці добре допомагають у розвитку крученого удару.

Футбольна хвиля. Тренажер для поліпшення техніки удару, прийому м'яча з льоту. Виглядає цей тренажер як закруглена дуга. Принцип тренажера простий, ви повинні нібито дати пас на цю дугу, а та в свою чергу поверне вам м'яч повітряним шляхом.

Тренувальні дуги. Дуже корисна річ в поліпшенні точності передачі м'яча. Ці дуги можуть бути використані у відпрацюванні ігрових моментів, звичайного відпрацювання передачі і відпрацювання розрізної передачі.

Футбольна гармата. Вельми цікавий апарат для тренування прийому м'яча, передачі в один дотик і замикання передачі ударом по воротах. Цей апарат схожий на платформу з моторчиком, який рухає два гумових колеса, ті в свою чергу виштовхують м'яч, імітуючи верхній пас.

Футбольна драбинка. За допомогою цього тренажера футболісти тренують силу, витримку та координацію. На драбинках ви можете виконувати вправи, такі як стрибки і біг з високим підніманням стегна.

Футбольні стійки. Предмет для розвитку мускулатури і координації рухів. Стійки складаються з двох частин: база і планка. База це маленька стійка платформа, яка тримає планку. Планка - прут, який закріплений в платформі перпендикулярно землі. Найпоширеніша вправа на стійках - приставний крок.

Всі ці речі можуть значно допомогти вам у ваших футбольних починаннях.


 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: