• Як підібрати повсякденне взуття для бігу

Як підібрати повсякденне взуття для бігу

Для того щоб почати бігати потрібна тільки мотивація. Так вам відповість будь-яка людина, яка пов'язана зі спортом тільки поверхнево. Ви повинні продумати все, щоб ваші тренування стали корисними, а головне, безпечними. Який інструмент вам потрібен для бігу? Правильно, ноги. Для забезпечення збереження здоров'я, вам потрібне якісне взуття. Розглянемо, що потрібно врахувати при покупці спортивного взуття, а також, на що потрібно звернути особливу увагу.

Перш за все, наш організм має властивість потіти, адже саме таким чином природа наділила нас можливістю охолоджуватися. Тому, ви повинні подивитися, а чи дозволить ваше взуття дихати шкірі? Для цього є маленькі дірочки в матеріалі, які забезпечують провітрювання.

Бігати потрібно з комфортом. Якщо взуття "не по нозі", ви швидко втомитеся, і втратите будь-яку мотивацію бігти далі. Забезпечте собі стійку стопу, нога повинна бути зафіксована, адже це зменшує ймовірність розтягнень. Підберіть найкомфортнішу для себе пару.

Зверніть увагу, де ви збираєтеся бігати? Підошва повинна відповідати покриттю, по якому ви біжите. Виходити в бутсах на асфальт також нерозумно, як і в лижах на траву. З огляду на щільність поверхні підберіть взуття з нагоди.

Якщо ви хочете бігати в пізній час, а ваш шлях йде по дорозі, не забудьте про світлодіоди. Вони забезпечать вам безпеку, адже водії побачать вас на досить далекій відстані.

Ну а далі все на ваш смак. Колір і дизайн повсякденного спортивного взуття не впливає на ваші швидкісні показники.

Зустрінемося на пробіжці!


 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: