Як розм'якшити футбольні бутси

Є кілька простих способів як розтягнути, розм'якшити і підігнати під ногу спортивне взуття. Перший з них, і самий банальний, яким багато хто чомусь нехтує - це трюк з устілками. Замінюємо нові устілки на старі з вживаних бутс, або тренуємося перші два-три рази взагалі без устілок. Усередині взуття з'являється додатковий простір, що дозволяє нозі відчувати себе набагато комфортніше.

Найпопулярніші способи щоб розм'якшити футбольні бутси

Наступний варіант більш цікавий, але не менш простий. Ним користуються навіть деякі професійні футболісти. Змочуємо бутси всередині теплою або гарячою водою і проводимо перші тренування в сирому взутті. Спосіб підходить як для шкіряних моделей, так і для синтетики. З шкірою ефективність методу взагалі зашкалює.

Ну і нарешті спосіб, який з успіхом використовує багато зірок світового футболу, в тому числі португалець Кріштіану Роналду. Полягає він в наступному.

Наливаємо в таз 1,5-2 літра окропу. Додаємо холодної води з-під крана, щоб температура опустилася приблизно до 80 градусів. Після чого опускаємо в воду ту частину бутси, яку бажаємо розм'якшити, щоб вона нам не натирала ногу. Як правило, це носок або п'ята. Чекаємо 5-7 хвилин і виймаємо взуття з води. Після закінчення цього часу навіть на дотик матеріал бутси стане набагато м'якшим. Для більшого ефекту можна процедуру повторити ще раз. Однак, якщо якість бутс викликає сумнів, а це стосується більшості недорогих моделей, є більш щадний варіант даного способу.

Просто підставляємо носок або п'яту нашого взуття під струмінь гарячої води. Зазвичай її температура не перевищує 60-65 градусів. В даному випадку тримаємо бутси під водою трохи довше, близько 8-10 хвилин, і періодично розминаємо матеріал руками. Потім бажано відразу взути бутси на ноги і походити в них по квартирі 10-15 хвилин.

Ці способи допоможуть вам уникнути дискомфорту під час гри, а також зведуть до мінімуму ймовірність натерти мозолі на найбільш уразливих частинах стопи. У нашому магазині Ви можете вибрати тільки якісні оригінальні бутси Найк, Адідас, Пума за оптимальними цінами!


 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: