• Як вибрати кросівки

Як вибрати кросівки

Кожен магазин, що торгує спортивною продукцією, пропонує кросівки в широкому асортименті. Взуття такого типу відрізняється за ціною, кольором, функціональними властивостями. При цьому, як саме слід підходити до вибору кросівок, відомо далеко не всім. Люди часто вагаються, не знають що їм купити. Зрозуміло, для вибору дійсно надійного спортивного взуття потрібна ретельна підготовка.

Якими повинні бути кросівки

Треба розуміти, що таке взуття відрізняється від прогулянкового, яке вибирають за зовнішніми характеристиками. Є кілька важливих вимог, які повинні в цьому випадку дотримуватися:

  • ✔ жорстка фіксація гомілкостопа;
  • ✔ витримування великого навантаження;
  • ✔ комфорт для ніг.

Для вибору по-справжньому зручної пари треба приходити в магазин у вечірні години. Пов'язано це не з тим, що в цей час у вас буде більше часу. Справа в тому, що ввечері ноги набрякають. Є сенс купувати взуття, яке в ранкові години буде трохи вільнішим. Неправильно вибрані кросівки, що тиснуть у вечірній час, викликатимуть відчуття дискомфорту.

Зовнішні властивості

Перш за все, треба знайти відповідний магазин. Звичайно, найкращим варіантом будуть магазини, які орієнтовані на спортивні товари. В цьому випадку висока ймовірність придбання взуття високої якості і отримання консультації. У магазині треба візуально оцінити модель, яка вам сподобалася. Вам потрібно проаналізувати такі критерії, як наявність шнурівки, акуратність рядків, якість клейового шару, вказівка ​​розміру, країни виробника. Крім того, необхідно проаналізувати, чи присутній специфічний синтетичний аромат. На взутті повинна бути наклейка, на якій присутні відомості про матеріали з яких виготовлений виріб. Інтернет магазин Soccerlife пропонує кросівки на кожен день в асортименті.

Детальна перевірка

У тому випадку, якщо початковий аналіз пройшов нормально, ви можете приступити до детального вивчення. Для цього необхідно виконати перевірку наявності супінатора, який повинен бути присутнім у взутті, так як цей елемент є захистом голеностопа. Винятком може бути пара, яка розрахована на участь в групових анаеробних тренуваннях. Слід звернути увагу на те, що устілка повинна зніматися. Завдяки цьому підтримується гігієна. Тими кросівками, які неприємно пахнуть, користуватися не слід. Якщо навколо щиколотки буде м'яка кромка, то ноги не будуть натирати.

Витратьте час на більш уважне вивчення матеріалу. Взуття, в якому ви будете займатися спортом, гуляти, може бути шкіряним. Однак є безліч моделей, в яких використовуються синтетичні матеріали. В сучасних кросівках використовується маса високотехнологічних синтетичних матеріалів, які часом є більш дорожчими, ніж шкіра. Подібний матеріал володіє «дихаючими» властивостями, в такому взутті забезпечується хороший повітрообмін. Найбільш зручні пари робляться з цього матеріалу. Звичайно, візуально виконати перевірку якості матеріалу непросто. Тому просто натисніть пальцями на носок, потримайте дві-три секунди. У гарного взуття ямка буде вирівнюватися моментально.

Займаючись вибором, треба приділити увагу підошві. Наявність рельєфу з великою глибиною - ознака того, що взуття призначається для активного проведення часу під відкритим небом. У взуття з не дуже глибоким рельєфом можна комфортно займатися в спортзалі. Ну а при відсутності рельєфу можна зробити висновок, що перед вами звичайні прогулянкові кросівки.

Звичайно, вибираючи взуття, треба враховувати, для вирішення яких завдань воно вам потрібне. При цьому важливо розуміти, що в кросівках для вуличного застосування повинні бути світловідбивачі. Завжди необхідно пам'ятати про безпеку!

Практична перевірка

У тому випадку, якщо ви не впевнені в тому, що взуття вам підходить, треба виконати додаткову перевірку. Займатися цим слід разом з продавцем-консультантом, який повинен дати вам слушну пораду з цього приводу. Потрібно зігнути взуття, відомо, що підошва в гарного взуття не згинається вздовж. Це необхідна властивість, завдяки якій ноги не травмуються.

Моделі, які витримали таку перевірку, треба зігнути поперек. Важливо приділити увагу області згину. У гарного взуття вона розташовується не в центрі, а трохи ближче до носка. У подібних кросівках вам буде зручно ходити, виконувати різні вправи. Це хороша пара, яку можна купувати без сумнівів.

Відмінність жіночого взуття від чоловічого

Треба розуміти, що у кросівок для жінок є деякі відмінності. Це не тільки більш широка палітра кольорів, а й інші властивості. Мова йде про наявність вузької колодки, а також м'якої амортизації. У п'яти в жіночій парі додаткова висота, необхідна, щоб зменшити ймовірність пошкодження ахіллового сухожилля. За допомогою букви «W» в маркіровці позначається, що це жіночі кросівки. Для позначення чоловічого взуття застосовується літера «М».

Related Tags

вибір кросівок як вибрати кросівки

 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: