• Multi Ground для дітей: традиційні футбольні бутси

Multi Ground для дітей: традиційні футбольні бутси

Вибираючи футбольні бутси для дитини, батьки можуть розгубитися в багатому асортименті, який представлений в магазинах. Зазвичай для дітей вибирають моделі TURF. Але в спеціалізованих футбольних школах тренери рекомендують купувати зовсім інші бутси. Найбільш підходящим варіантом буде Multi Ground.

Бутси Multi Ground відрізняються тим, що вони мають більшу кількість шипів, ніж будь-які інші моделі. Шипів на такому взутті 24, тому цю модель можна вважати універсальною, адже вона підходить навіть для дорослих. Дитина може використовувати багатошипівки для гри на жорстких полях.

Одна з переваг такого взуття в тому, що в таких бутсах навантаження рівномірно розподіляється по поверхні стопи. Це запобігає можливим негативним наслідкам, які виникають в тому випадку, коли навантаження припадає на якусь частину стопи. Дитина, граючи в футбол, не отримає травм.

Спортивні школи вибирають сороконіжки, тому що цей різновид бутс використовується навіть професійними гравцями. Багатошипівки приміряли багато відомих гравців. Юним спортсменам доводиться займатися не тільки в залі, але і на досить жорсткому ґрунті футбольного поля. Для таких умов не підходять шиповки простих моделей.

Бутси Multi Ground дозволяють грати довше, адже гравець в них менше втомлюється. У такому взутті стають реальними тривалі тренування, які практикують в спеціалізованих школах. Рекомендується купувати вироби виключно від відомих і добре зарекомендованих брендів. Якщо для дорослих взуття вибирають строго за розміром, то для дитини є сенс взяти бутси, розмір яких буде трохи більшим. В окремих випадках варто придбати не одну, а дві пари бутс різних моделей.


 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: