• Чоловічий одяг в спортзал: вибираємо якісний спортивний одяг

Чоловічий одяг в спортзал: вибираємо якісний спортивний одяг

Дівчата, збираючись в спортзал, насамперед оновлюють свій спортивний гардероб. А чоловіки відразу ж кидаються у вир з головою, кидаючи в спортивну сумку перші-ліпші футболку, шорти і кросівки. І абсолютно даремно. Якісний спортивний одяг забезпечує не тільки результативність тренувань, але і безпеку.

Чому одяг для спорту повинен бути правильним

Найчастіше тренування закінчуються, так і не встигнувши початися. А все тому, що «спортсмен» прийшов на бігове тренування в м'яких мокасинах. Отримав травму і вирішив, що спорт не для нього. І подібних випадків реально багато. Під кожен вид тренувань потрібне спеціальне «екіпірування», і байдуже ставлення до цього питання загрожує неприємностями.

Чоловічий одяг для спорту повинен бути і зручним, і практичним. Одночасно. Не вийде якісно жати штангу в штанях, які тиснуть або, навпаки, занадто бовтаються. Так само як неможливо буде ритмічно рухатися на аеробному тренуванні в незручних кросівках.

Якщо під час тренування виникає хоча б одна думка про одяг, який на тобі, необхідно переглянути свій спортивний гардероб і купити нові кросівки, футболку і штани. І ніяких відмазок, типу, я це робити не буду, а то штани порвуться. Якісне тренування передбачає різні види навантажень, і одяг не повинен заважати ні одній вправі. У цьому запорука спортивного успіху.

І ще. Під час тренувань на тілі не повинно бути багато одягу. Тим більше не можна допускати багатошаровості і великого числа аксесуарів. Досить буде пов'язок на руках і спортивного бандажа.

Щоб не нашкодити: критерії вибору чоловічого одягу для спорту

Необхідно повністю відмовитися від одягу, якщо тренуючись у ньому, відчувається «ефекту лазні». Причому орієнтуватися на відчуття потрібно вже з 10 хвилини тренування. Сміливо викидайте таку футболку і штани, в іншому випадку доведеться постійно мучитися підвищеним потовиділенням.

Безумовно, піт буде, але він не буде затримуватися на шкірі, вивітрюючись через тканину. Тоді тіло не буде перегріватися, а навантаження на серцево-судинну систему буде адекватним.

Особливу увагу слід приділити безпеці під час тренувань, тому спортивні бренди відмовляються від застібок, кнопочок і різної фурнітури, прикрашаючи футболки і майки для спортзалу тільки малюнками і написами. Категорично протипоказані на спортивних шортах, брюках і футболках гачки і блискавки. А шви повинні бути оброблені таким чином, щоб не натирати шкіру. Адже больовий дискомфорт не дозволить повноцінно відпрацювати тренування.

Чоловічий одяг для залу: верхня частина тіла

Футболка або закрита майка - кращі варіанти для залу. Якщо чоловік купує синтетику, то футболка повинна бути від авторитетного спортивного бренду, інакше друге дихання у шкіри не відкриється. І піт, що ллється рікою, буде додатковим подразником, що заважає тренуватися. Якщо ж тканина вибрана правильно, то навіть після найактивніших вправ, буде комфортно.

Для тих, хто віддає перевагу стовідсотковій натуральності, є бавовняні майки, але вони виглядають після тренування не зовсім естетично. Плями від поту псують зовнішній вигляд, але для кого це не має значення, краще зупинити свій вибір саме на таких футболках.

Шорти або штани: що вибрати, щоб не прогадати

Якщо до цього, спортивні заняття не входили в стиль життя, то можна купити спортивні шорти і спробувати позайматися в них кілька тренувань. При найменшому дискомфорті краще замінити їх спортивними штанами.

Слід зазначити, що поняття «спортивні штани для залу» повністю виключає наявність блискавок, замків та іншої металевої або пластикової фурнітури. Коли під час тренувань будуть відбуватися активні рухи, все це може привести до травми. Тому для прогулянок нехай будуть одні спортивні штани, для тренувань - інші. Не варто міксувати ці два поняття.

Іноді чоловікам зручніше займатися без трусів, тому краще відразу ж звернути увагу на спеціальні моделі з сітчастою підкладкою. Вона замінює по функціональності нижню білизну, забезпечуючи потрібний комфорт.


 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: