• Поради щодо вибору одягу та взуття для тренування

Поради щодо вибору одягу та взуття для тренування

Багато людей вибирають одяг і взуття для тренувань грунтуючись на його зовнішньому вигляді. Комфорт не менш важливий. Обов'язково враховуйте тип тканини при здійсненні покупки, так як деякі вправи вимагають конкретного одягу та взуття.

Для популярних вправ, таких як біг і ходьба потрібне зручне взуття, яке має підошву з амортизацією. Існує велика різноманітність речей, здатних підвищити продуктивність і комфорт.

Вибір ідеального взуття для тренування

Використання неправильного взуття може призвести до того, що п'яти і гомілки почнуть хворіти. Звертайте особливу увагу на тип спортивного взуття, яке ви обираєте. Приблизно 65% людей вибирають взуття що не відповідає передбачуваному використанню і типу ніг.

Необхідно озброїтися базовими знаннями про конкретно Ваші потреби. Якщо у вас порожнисті стопи, необхідне нейтральне або взуття з м'якою устілкою. Для нормальних ніг підходить взуття з меншою кількістю функцій.

Гарне взуття дозволяє вільно ворушити пальцями ніг, пропонує достатню підкладку для поліпшення комфорту. Взуття з контролем пронації відмінно підходить для бігунів з плоскостопістю, так як компенсує різні проблеми з ногами.

Вибір одягу для тренування

Різні типи тканин мають свої певні переваги. Деякі варіанти вбирають піт, інші відштовхують його від шкіри. Бігуни, тенісисти та баскетболісти можуть вибрати з безлічі дихаючих синтетичних тканин, які відштовхують піт, зберігаючи відчуття прохолоди.

Уникайте бавовняних варіантів, які поглинають піт. Вони можуть стати важкими під час і після занять спортом. Також не варто вибирати одяг з тих матеріалів, які запобігають випаровуванню поту. Якщо ви займаєтеся йогою або пілатесом, спробуйте облягаючий наряд. Сезон може визначити тип відповідного одягу, особливо якщо ви займаєтеся спортом на відкритому повітрі.

Не має значення тип вправ. Біг підтюпцем, ходьба, їзда на велосипеді, плавання або заняття йогою, ви повинні вибрати предмети одягу, які не лише добре виглядають, але в яких ви відчуваєте себе добре.

Хоча акцент повинен бути зроблений на важливих функціональних аспектах, таких як комфорт і відповідний розмір, в тренувальному одязі ви повинні відчувати себе впевнено. Це допомагає підняти настрій, а також підвищити продуктивність.

Related Tags

вибір одягу для тренування вибір взуття для тренування

 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: