• Термобілизна: види і використання

Термобілизна: види і використання

Розумною білизною ми називаємо термобілизну - особливий вид білизни, що допомагає зберегти тепло і не дати тілу переохолодитися. Якщо ви займаєтеся зимовими видами спорту або просто любите прогулятися в холодну погоду, краще використовувати саме цей тип білизни.

Основні види

Будь-яка термобілизна належить до одного з наступних видів:

  • функціональна;
  • теплозберігаюча;
  • гібридна.

Функціональна використовується для контролю вологості тіла (наприклад, при заняттях спортом). Завдання теплозберігаючої - зберігати тепло, гібридна ж увібрала в себе якості перших двох за рахунок двошарової будови.

Як правильно використовувати

Функціональна термобілизна підійде для спортивних занять, як в холод, так в жарку погоду (нагадуємо, що її завдання в тому, щоб відводити піт від поверхні тіла). Теплозберігаючим виробом можна користуватися щодня в холодну пору, а гібридна ідеально підійде для тренувань в холодну пору року.

  • При покупці обов'язково перевірте склад матеріалу. Наприклад, у функціональній термобілизні не повинно бути натуральних матеріалів, два інших види можуть їх мати.
  • Будь-яка термобілизна має чіткий поділ на: жіночу, чоловічу і дитячу. Вона представлена у вигляді різноманітних майок, шкарпеток, кальсонів, масок, шорт, бандажів. Як правило, разом з нею пропонуються засоби по догляду - не варто ними нехтувати.
  • Обов'язкове прання термобілизни після кожного використання - від цього залежить її функціональність. Також обов'язково звертати увагу на рекомендації по догляду, інакше білизна втратить свої властивості.

Провідні виробники

Найвідомішим виробником термобілизни є фінська компанія Guahoo. У використанні в якості матеріалу для термобілизни вовни мериносів - породи овець з найдовшим і тонким ворсом. Спектр термобілизни досить великий, він включає в себе модельні ряди Outdoor, Comfort, Sport і Competiton. Є навіть продукція з стовідсотково натуральною білизною, з використанням бавовни, вовни і пуху ангорських кроликів - Royal Angora. Спортивну термобілизну в великому асортименті виробляють такі гіганти на ринку як Найк і Адідас. На нашому сайті представлений великий вибір термобілизни від даних виробників. Вона ідеально підійде для занять спортом і при цьому гарантує комфорт найвищого рівня.


 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: