• Вибираємо футбольну екіпіровку

Вибираємо футбольну екіпіровку

Для хорошої гри потрібен правильний футбольний інвентар. Як і будь-який інший спортивний інвентар, футбольний широко варіюється від продукту до продукту. Якщо ви граєте в футбол просто так, немає ніяких причин перейматися вибором, але якщо ви плануєте грати професійно, інвестуйте в якісну футбольну екіпіровку.

Футбольні м'ячі

Існує три різних розміри футбольних м'ячів для дітей і дорослих гравців. У віці від 5 до 8 підійде розмір 3, від 9 до 12 років використовуйте розмір 4, а від 13 і більше - розмір 5. Крім різного розміру футбольні м'ячі виготовляються з різних видів матеріалу.

Гумовий

Гумові футбольні м'ячі дуже міцні і дешеві. Вони відрізняються за виглядом від шкіряних або синтетичних.

Синтетичний

Синтетичні футбольні м'ячі дуже міцні, по відчуттях схожі з шкіряними. Це найпопулярніший вибір. Поліуретанові футбольні м'ячі - це синтетика високої якості, а м'ячі полівінілхлориду мають клас трохи нижче.

Шкіряний

Шкіряні футбольні м'ячі були більш популярними, поки синтетичні не зайняли перше місце. Хоча вони чудові, вони не дуже довговічні, а їх вартість вища.

Футбольне взуття

Існує два основних види взуття для футболу. Для гри на траві вам знадобляться футбольні бутси. Для приміщення підійде взуття для залу. Ви також можете знайти поєднання двох видів взуття. Відмінності в основному в підошвах.

Бутси

Бутси допоможуть швидко змінювати напрямок, швидко стартувати і зупинятися. Їх форма ідеально підходить для правильного удару по футбольному м'ячу. Футбольні бутси випускаються в двох основних видах, з вбудованими та знімними шипами.

Вбудовані шипи є частиною взуття. Вони виготовляються з жорсткого пластика або гуми, їх не можна видалити. Такі футбольні бутси ідеально підходять для гравців початківців і дітей, так як вони виготовляються для різних умов.

Інший вид має знімні шипи. Професійні футболісти часто носять саме такі бутси, так як можна змінювати довжину шипів в залежності від висоти трави і погодних умов. Шипи зазвичай зроблені з жорсткого пластика, іноді з металевими наконечниками, які угвинчуються на нижній частині взуття.

Взуття для закритого приміщення і для гри на газоні

Футбольне взуття для закритого приміщення - це зазвичай низькі кросівки з плоскою гумовою підошвою для захоплення жорстких ігрових поверхонь критого корту. Підошви на такому взутті трохи тонші, ніж на баскетбольних або тенісних туфлях.

Взуття для гри на газоні дуже схоже на туфлі для приміщення, але його підошва буде більш текстурованою, схожою на міні-шипи. Ви можете вибрати гібридне футбольне взуття, якщо граєте на різних поверхнях.

Воротарські рукавиці

Кожен воротар повинен обзавестися воротарськими рукавичками. Вони повинні мати липку поверхню, яка забезпечує міцну хватку при ловлі м'яча. Гладкий латекс є найкращим матеріалом для воротарських футбольних рукавичок. Текстурований латекс більш міцний, але у нього погана хватка. Так як латекс зношується швидко, розумно мати пару воротарських рукавичок для тренувань і спеціальну пару для гри.

Щоб переконатися, що ви вибрали правильний розмір воротарських рукавичок, виміряйте рулеткою навколо самої широкої частини вашої долоні, без великого пальця. Додавши 3 см, ви отримаєте ваш розмір рукавичок.

Related Tags

вибираємо футбольну екіпіровку

 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: