• Зимовий одяг для бігу та аксесуари

Зимовий одяг для бігу та аксесуари

Є люди, які не дуже люблять холодну погоду. Але бігунів ніщо не зупиняє перед їх пробіжкою, навіть коли на вулиці йде дощ або сніг. Якщо ви йдете на пробіжку взимку, ви повинні надіти зимовий спортивний одяг та аксесуари, які можуть вам знадобитися. Вони будуть захищати ваше тіло від вітру і тримати його в теплі в холодну погоду.

Звичайно, вам знадобиться високоякісна пара кросівок, в яких буде комфортно вашим ногам, і яка не дасть вам отримати травму. Крім того, це не повинні бути кросівки для регулярних тренувань. Бігати взимку слід в кросівках, призначених спеціально для засніжених доріжок і нерівних поверхонь. До того ж, такі кросівки спеціально зроблені для руху по бездоріжжю, снігу, льоду, це забезпечує додаткову підтримку бігунам. При виборі кросівок для зимових пробіжок завжди купуйте пару на розмір більшу вашого звичайного взуття, щоб надіти більш товсті шкарпетки або гетри.

Коли справа доходить до вибору зимового одягу для бігу, завжди пам'ятайте, що найголовніше - це одягати кілька шарів. Вибирайте 2-3 шари легкого одягу, а не надягайте одну товсту куртку або утеплену куртку. Повітря може легко проходити через верхній шар одягу, а частина повітря буде затримуватися і конденсуватися на внутрішній поверхні цього шару, що буде надмірно охолоджувати ваше тіло. Ви можете використовувати додаткові утеплювачі або одяг з високотехнологічного поліестеру або лайкри в якості основи вашого тренувального костюму. Це той шар, який розташований найближче до вашої шкіри, в якості нього добре підійде термобілизна. Таким чином, він повинен бути повітропроникним і відводити піт та вологу, щоб запобігти ефекту охолодження.

Потім ви можете надіти другий шар одягу, він повинен бути вільним та дихаючим. Це додасть додатковий захист між внутрішнім і зовнішнім шарами. Крім того, зовнішній шар повинен бути виготовлений з повітропроникного, водостійкого та вітростійкого матеріалу. Багато бігунів віддають перевагу одягу з покриттям Gore-Tex. Якщо під час тренування ви відчуєте, що вам дуже жарко, ви просто можете зняти крайній шар або повернути його, якщо вам знову стане прохолодніше.


 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: