Щитки футбольні

Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)
Футбольні щитки вважаються звичним атрибутом, використовуваним професійними гравцями і любителями популярного спорту. Для великого футболу наявність щитків є обов'язковою умовою, яка зафіксована в правилах. Така норма дає можливість істотно знизити травматизм, забезпечивши зручність і безпеку гравця. Наявність щитків актуальна і для процесу тренувань, де існує можливість безпосереднього контакту між гравцями або швидким м'ячем.

Як правильно вибрати футбольні щитки?
Головною зброєю футболіста є ноги. Це також найбільш вразлива до травм частина тіла. Велика швидкість, шипи на бутсах інших гравців та підкати несуть пряму загрозу гомілковій кістці. Передня частина гомілки не має природного захисту у вигляді м'язової тканини, її функцію покликані виконати щитки NIKE. Використання щитків актуально для дітей і дорослих, справжніх професіоналів і аматорів спорту. При виборі виробів слід орієнтуватися на параметри надійності та якості, купувати щитки Adidas або інших відомих світових виробників.

Якими якостями повинні володіти щитки?
  • Щільне прилягання до ноги дає можливість правильно і рівномірно розподілити навантаження, отримане ззовні, по всій площі зіткнення щитка з гомілкою;
  • Форма щитка дозволяє йому надійно фіксуватися, не сповзати в процесі гри, підкреслюючи анатомічну структуру гомілки;
  • Щитки не бовтаються, що гарантує їм виконання покладених на них функцій, а не є одним з факторів травмування.


При покупці щитків слід звертатися в спеціалізовані магазини продажу спортивного інвентарю та захисної амуніції, так в Soccer Life вони представлені в широкому асортименті моделей і розмірів.
 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: