Воротарська екіпіровка

Показано з 1 по 20 з 20 (всього 1 сторінок)

Воротар - це особливий гравець футбольної команди, функції якого істотно відрізняються від інших гравців, для нього передбачена особлива форма та екіпіровка. Існує вислів, що хороший воротар - це половина команди, без перебільшення можна стверджувати, що хороша воротарська екіпіровка для футболу - це половина успішної роботи даного гравця на полі. Воротар є єдиним гравцем, якому можна відбивати та ловити м'яч руками, тому його руки потребують надійного захисту. З цією метою і виготовляють воротарські рукавички. Також, в асортименті магазину Soccer Life ви зможете знайти воротарські шорти і кофти, що дозволяють гравцеві відчувати себе максимально комфортно під час ігрового чи тренувального процесу.

Де купити воротарську екіпіровку?

Така форма не продається в загальнодоступних місцях, потрібно звернутися в спеціалізований магазин з продажу спортивного інвентарю та одягу, де можна купити футбольну воротарську екіпіровку хорошої якості за розумними цінами. У магазині Soccer Life завжди можна знайти продукцію провідних світових брендів, які виготовляють спортивний одяг, взуття та інвентар. Торгові марки Adidas, NIKE, Puma гарантують бездоганну якість всіх товарів та максимальний захист для воротаря. Вся пропонована нами продукція має ряд переваг:

  • Екологічна безпека. Не викликає алергії і роздратування, матеріал «дихає» та виводить зайву вологу;
  • Амортизаційні властивості. Швидкість польоту м'яча в футбольних матчах часто перевищує показник в 100 км/г, (світовий рекорд 202 км/ч), що може нанести серйозну травму рук воротаря. Тому при розробці рукавиць використовують спеціальні матеріали,  які пом'якшують негативний вплив на руки воротаря.
 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: