Одяг

Показано з 1 по 24 з 616 (всього 26 сторінок)

Футбольний одяг вважається важливим атрибутом для будь-якого гравця, як початківця, так і постійно граючого професіонала. Відсутність належної екіпіровки не дає повноцінно проводити тренувальний або ігровий процес. Правильний вибір форми - це складна і відповідальна задача, для вирішення якої необхідно мати чітке уявлення про те, яке призначення має кожен елемент спортивного одягу.

Одяг для футболу - основні складові

Форма футболіста є основною частиною будь-якого одягу, яку використовує футболіст, на ній наноситься символіка команди, номер та ім'я самого гравця. Складається форма з футболки (джемпера) і шортів. Форма допомагає гравцеві отримати наступні переваги в ігровому процесі:

  • Краще орієнтуватися в грі, швидко відрізняти своїх гравців від суперників;
  • Захищає гравця від отримання різного роду травм та подряпин в моменти падінь;
  • Правильно підібраний одяг для футболу сприяє відведенню надлишку вологи, допомагає підтримувати оптимальну температуру тіла гравця навіть в моменти інтенсивного тренувального процесу.

Спортивна термобілизна, гетри, рукавички

Дані елементи футбольної одягу менш помітні візуально, проте вони мають вагоме значення для забезпечення комфорту і зручності будь-якого гравця. Термобілизна дозволяє гравцеві проводити тренування, та брати участь в матчах навіть при низьких температурах не побоюючись переохолодження. Важливою особливістю, яка вирізняє спортивний одяг для футболу, є використання легких матеріалів при його виготовленні. Вони не викликають алергії і роздратування шкірного покриву.

Футбольні спортивні штани і куртки

Будь який набір одягу для футболу був би неповним без спортивних курток і штанів, які використовує кожен гравець, забезпечуючи собі максимальний комфорт і безпеку. Куртка чи штани іноді незамінні під час гри і виснажливих тренувань. Спортивний одяг ідеально підходить для повсякденного використання, добре захищає футболіста від вітру і негоди, не сковує його рухів в момент ходьби або бігу.

Кожен з перерахованих елементів одягу для футболу вносить свій вклад в  отриманні хороших спортивних результатів та дозволяє відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації.

 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: