Сороконожки дитячi

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Дитячі сороконожки - це спеціальне спортивне взуття, призначене для занять футболом на газонах з штучним покриттям. Свою назву взуття отримало завдяки особливій формі підошви, покритої великою кількістю маленьких шипів, які забезпечують підвищену стійкість ноги, додаткові амортизаційні властивості та захист від пошкоджень суглобів. Сороконожки дитячі спеціально розроблялися для особливих видів газонного покриття, при створенні взуття враховані антропометричні параметри ноги, що створює максимальну зручність і комфорт під час тренувального чи ігрового процесу. Структура підошви дає можливість правильно розподіляти навантаження, тому тренування не будуть викликати втоми в ногах, стимулюючи дитину до додаткових занять.

Де краще купити дитячі сороконожки?

Купувати спортивне взуття доцільно в спеціалізованих магазинах, тут пропонуються найбільш прийнятні ціни, гарантія якості, а також стовідсотковий захист від підробок. У магазині Soccer Life дитячі сороконожки представлені в широкому асортименті, тут великий вибір моделей і колірних рішень від відомого світового виробника взуття компанії NIKE.

Як правильно вибрати спортивне взуття для дитини?

Обрана пара взуття повинна ідеально відповідати за розміром, відповідати своєму призначенню, і мати зовнішній вигляд, який буде подобатися дитині. Сьогодні виготовляються дитячі сороконожки з носком або без нього, в першому випадку взуття забезпечує додатковий захист від розтягування. Купити дитячі сороконожки для футболу актуально всім, хто хоче забезпечити безпеку і комфорт тренувального процесу для своєї дитини, дати їй стимул для досягнення в майбутньому хороших спортивних результатів.

 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: