Футзалки дитячi

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Купити дитячі футзалки актуально для кожної дитини, яка всерйоз займається футболом. У зимовий час немає можливості займатися на вулиці, тому футбольні тренування відбуваються в закритих приміщеннях, в залах з паркетним покриттям, для яких передбачено особливий вид спортивного взуття. Дитячі футзалки практично нічим не відрізняються від дорослих моделей взуття, вони такі ж практичні, зручні і функціональні.

Як правильно вибрати взуття для футболу

Основним пріоритетом такого вибору повинні стати показники якості і комфорту носіння. Дитині має бути максимально зручно в такому взутті. Підошва повинна забезпечувати хороше зчеплення з поверхнею підлоги, виключаючи ковзання і падіння. Верхня частина взуття виготовляється з «дихаючого» матеріалу, здатного швидко виводити вологу. Крім всіх перерахованих якостей, дитячі футзалкі Nike мають наступні переваги:

  • Не залишають слідів на паркетній поверхні залу;
  • Знижують ризик травмування або розтягування гомілковостопного суглоба, при створенні взуття були враховані основні антропометричні характеристики людської ноги;
  • Відрізняються високою стійкістю, здатністю витримувати підвищені експлуатаційні навантаження.

Де купити футзалки?

Купувати взуття для занять спортом слід в спеціалізованих магазинах, де завжди великий вибір відповідних моделей від провідних світових виробників. У магазині Soccer Life представлені футзалки Найк дитячі з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Різноманітність кольорів і фактури дасть можливість підібрати шукану модель взуття, в тому числі під колір спортивної форми.

 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: