Футзалки Найк, Адідас

Показано з 1 по 19 з 19 (всього 1 сторінок)

Вибираючи взуття для гри в футбол, кожен потенційний покупець прагне придбати надійний і функціональний продукт, що повною мірою відповідає поставленим йому цілям. Купити футзалкі (взуття для гри в спеціальних ігрових залах) актуально протягом цілого року. Взуття може бути використане як для тренувального процесу, так і для повноцінних ігор. Конструкція такого взуття передбачає максимальну легкість та зручність її використання, надійний захист суглобів від вивихів і пошкоджень.

Чим відрізняється взуття для футзалу?

Світова асоціація футзалу, в якій Україна є асоційованим представником, не схвалює використання в залах взуття з класичними шипами. Тому провідні виробники взуття для футболу вирішили випускати бутси, позбавлені шипів, що дозволяють відчувати себе максимально комфортно на паркетних покриттях. Футзалки Найк, Адідас та інших відомих виробників мають такі особливості:

  • Особлива технологія розробки підошви взуття дозволяє йому забезпечувати максимально ефективне зчеплення з паркетним покриттям залу, що істотно скорочує ризики падіння футболістів та отримання ними травм;
  • Взуття не залишає слідів на паркетному покритті залу, не дряпає і не пошкоджує його;
  • Міні футбол досить динамічний вид спорту, це передбачає природне виділення поту протягом тренувального або ігрового процесу. Футзалки Адідас володіють оптимальною властивістю вентиляції стоп, запобігаючи намоканню і натиранню ніг.

За якими критеріями слід вибирати взуття для гри в футбольному залі?

Таке взуття повинно бути надійне, зручне, функціональне та доступне. Доцільно віддати перевагу саме продукції відомих світових брендів, які приділяють процесу створення своїх моделей особливу увагу, і які проводять суворий контроль якості всієї продукції. У магазині Soccer Life представлені лише актуальні моделі футзалок Найк та інших відомих виробників, завжди можна підібрати найбільш відповідне взуття, яке в повній мірі відповідає високим параметрам якості. Жоден потенційний покупець не хоче, щоб придбане ним взуття порвалося після кількох тренувань або лишило його тої легкості і комфорту, яку гарантує продукція відомих світових брендів. Отже, необхідно віддавати перевагу тільки провідним торговим маркам, які гарантують зручність використання і тривалу експлуатацію свого взуття.

 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: