• Чоловічі шкарпетки і гетри: як вибрати

Чоловічі шкарпетки і гетри: як вибрати

Шкарпетки - обов'язковий атрибут гардеробу чоловіка. Від їх зручності залежить настрій і самопочуття, а може й здоров'я. Вироби з натуральної сировини - бавовни, бамбука, вовни і шовку - так само популярні, як і колись. Вони добре вбирають вологу і забезпечують комфортний мікроклімат. Але при цьому вони повільно сохнуть, іноді не справляючись із зайвою пітливістю і залишаючись сирими в процесі носіння.

Високотехнологічні синтетичні матеріали дозволяють вирішити цю проблему. Зустрічаються варіанти з суміші нейлону і шерсті, які володіють достоїнствами натуральних і синтетичних матеріалів. До того ж вони легко перуться і довго не виходять з ладу.

При покупці слід враховувати такі моменти:

  • Колір: Кольорові моделі повинні поєднуватися з відтінком брюк. Вони можуть бути однотонними або з малюнком, що не виділяється занадто сильно на загальному тлі.
  • Пора року: Для літа оптимальними будуть легкі шкарпетки з бавовни, для зими - з вовни або вовни з нейлоном.
  • Шви: Вибирати варто вироби з плоскими швами, інакше вони натирають ноги.
  • Шкарпетки бувають короткими або високими. Вибір буде залежати від уподобань власника і його взуття. До кросівок або кедів підійдуть короткі моделі, до чобіт і напівчобіт - довгі. Для занять спортом краще вибрати варіант з синтетики. Для сноубордингу, гірських лиж та інших зимових дисциплін підійдуть термошкарпетки, що захищають ноги спортсмена від вологи та холоду, для футболу - високі гольфи.

Гетри виникли як елемент спортивного одягу, завданням якого було збереження ніг в теплі при холодній погоді. Носять їх і в звичайному житті, де вони добре фіксують ногу і додатково зігрівають.

Related Tags

гетри

 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: