• Новий спортивний сезон у правильному одязі

Новий спортивний сезон у правильному одязі

Коли домашня зарядка набридає і хочеться «вийти в люди», купується абонемент в спортзал. І як тільки цей крок зроблений, потрібно подумати про спортивний одяг, що відповідає тому виду навантажень, який було обрано. Наші прості поради допоможуть новачкам визначитися з особливостями крою і зовнішнім виглядом лосін і футболок для фітнесу, а також звернуть увагу на питання гігієни.

Відмінності одягу для спорту від повсякденного

Правило №1. Спортивна майка, футболка і лосіни не повинні сковувати рухи. Ні одна вправа не повинна супроводжуватися почуттям дискомфорту і відчуттям, що тканина ось-ось порветься. Це стосується в основному жіночого одягу для спорту. А ось чоловічі шорти і футболка, навпаки, не повинні бути надто вільними. Інакше є ризик зачепитися і травмуватися.

Чим більше мішкуватого виду штани будуть надіті на тренування, тим менше шансів розглянути правильність виконання вправ. Ноги будуть абсолютно не видні, тому побачити правильність тієї чи іншої амплітуди руху буде просто неможливо.

Правило №2. Кожен шов на одязі повинен бути максимально акуратним. Ніяких ниток що стирчать і грубих вузлів. Інакше одяг після кількох занять і прання просто розлізеться. Або буде постійно натирати, що неприпустимо під час занять спортом.

Порада. Не варто вибирати моделі з аплікаціями або щільними нашивками. У власниць чутливої ​​шкіри ці деталі можуть викликати не просто неприємні відчуття, а нанести справжню травму.

Питання гігієни - №1 при виборі жіночого одягу для спорту

Потрібно відразу ж придбати кілька комплектів спортивного одягу, щоб мати можливість протягом тижня одягатися в чисті футболки, штани або лосіни. Після кожного заняття обов'язкове прання одягу.

Якщо присутнє підвищене потовиділення, бажано брати на тренування змінну майку або шкарпетки, щоб переодягнути мокрі речі і займатися з максимальним комфортом. Це особливо важливо в спортивних залах з кондиціонуванням. Холодний потік повітря здатний досить швидко привести до переохолодження, якщо займатися в мокрій футболці.

Як тільки одяг для спорту перестає добре пахнути після прання, від нього потрібно відмовитися. Це означає, що термін його експлуатації закінчився і футболку з лосінами необхідно замінити на новий комплект для фітнесу.

Спортивного взуття це правило теж стосується. Не потрібно експериментувати, поливаючи кросівки дезодорантами і освіжувачами. Запах з'являється через присутність бактерій, позбутися яких в домашніх умовах практично неможливо.

Більш того, спортивні кросівки в результаті регулярних навантажень деформуються. І вже не можуть забезпечувати належний захист ступні під час тренувань. Навіть устілка, яка використовується занадто довго, може привести до неприємних наслідків, що вже говорити про підошву.

Чому зовнішній вигляд так важливий в спортзалі

У правилах кожного спортивного клубу присутній пункт про те, що займатися потрібно в правильному одязі. Не варто надягати перші-ліпші домашні трико і відправлятися на фітнес. Безумовно, ніхто вас із залу не прожене, але оточуючі будуть відчувати себе ніяково: адже спорт зобов'язує бути красивою.

Краще не надягати занадто тугі або короткі топи і майки, а ось модні комбінезони з еластичної тканини стануть відмінними помічниками в боротьбі із зайвими кілограмами. Жіночий спортивний одяг, якщо його підібрати зі знанням справи, дасть можливість стежити за своїми рухами і відразу ж виправляти похибки виконання тої чи іншої вправи.

Нехай фасон буде максимально лаконічним і зручним, а ось забарвлення можна вибирати те, яке найбільше до душі.

Related Tags

жіночий спортивний одяг

 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: