• Вибір спортивних шортів для чоловіків

Вибір спортивних шортів для чоловіків

Слово «шорти» походить від англійського «short», що означає «короткий». Це укорочені брюки, призначені, як правило, для активного способу життя. Даний вид одягу - типовий представник спортивного стилю, чудово вписався в наше повсякденне життя. Влітку вони складають гідну конкуренцію джинсам. Шорти відрізняє легка тканина, а також, в більшості випадків, цікаве забарвлення. Шорти актуальні як в повсякденному житті, так і в спортзалі, відмінності полягають лише у функціях і фасоні.

Види спортивних чоловічих шорт

Наприклад, для спортзалу непогано підходять, так звані, велосипедки - облягаючі шорти, в яких досить зручно крутити педалі на велотренажері. Завдяки щільному прилягання до тіла, вони не створюють ефект «парашута» і не загальмовують руху.

Для любителів пляжного відпочинку, та й просто активного способу життя, існують відмінні бордшорти. У них ви можете грати з друзями в пляжний волейбол. У них також можна і тренуватися в спортзалі, якщо температура в приміщенні дозволяє - бордшорти, як правило, мають вільний силует і досить коротку довжину.

Для міста підійдуть шорти зі стандартною посадкою - у більшості спортивних брендів такі шорти неодмінно є в асортименті. На відміну від суто спортивних моделей, вони нерідко на 100 відсотків складаються з бавовни, яка є найкращим матеріалом для теплої пори року. Вони не настільки щільні, як джинси, але при цьому в них буде комфортно, якщо несподівано похолодає. У більшості моделей є зручні і місткі кишені, так що якщо ви раптово вирішите вирушити на пошуки пригод, можна бути однозначно впевненим в тому, що така модель шорт буде оптимальною і неймовірно зручною, які б події вас не чекали.

Шорти, навіть випущені спортивною торговою маркою, підкреслюють не просто стильну людину, а й сміливого, впевненого в собі чоловіка, що веде активний спосіб життя - непогана характеристика, погодьтеся.

Якщо ви віддаєте перевагу продукції найвідоміших брендів, то отримуєте не просто шорти, а справжню демонстрацію сучасних технологічних досягнень. Спортивний одяг стає по-справжньому розумним. Так, сьогодні ви можете вибрати спортивні чоловічі шорти, які вміють відводити вологу від тіла, з особливими плоскими швами, що запобігають натиранню, з особливою посадкою, що підтримує, і навіть з турбоохолодженням. Це відмінна можливість зробити своє тренування ще більш ефективним. Якщо ви не можете визначитися з подарунком чоловікові, який захоплюється спортом, сміливо даруєте йому такі високотехнологічні шорти. Повірте, він оцінить.

Любителям скейтборду напевно сподобаються бермуди, в яких можна як з комфортом покататися, так і піти на тусовку або побачення з коханою дівчиною. Бермуди є досить універсальною моделлю, а деякі з них стилізовані під класичні брюки, що робить їх актуальними для безлічі життєвих ситуацій.

Без пари-трійки шорт неможливо уявити поїздку в теплі краї, адже в джинсах там перебувати неможливо, а лляні штани - це, звичайно, красиво, але для пляжу вони абсолютно не годяться. Сьогодні ви можете зробити вибір з величезної кількості шорт, що розрізняються по фасону, призначенню і технологій виробництва. Однак ви можете бути впевненим в одному - шорти неодмінно вам знадобляться.


 Top

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: